O RowerwGazie.pl

Tutaj dowiesz się kilka informacji na temat strony Rower w Gazie. Zapraszam!

Strona Rower w Gazie powstała na samym początku listopada roku 2017. To wtedy w końcu doszedłem do momentu zakładania strony na który czekałem dość długo. Dlaczego? Myślałem nad nazwą. Jest specyficzna, ale oryginalna i coś znaczy.

Geneza nazwy

Nad nazwą spędziłem najwięcej czasu podczas całego procesu zakładania bloga. Miałem wiele pomysłów, ale żaden za bardzo mi nie pasował. Wszystkie moje pomysły były zbyt ogólne i nic nie znaczyły. Ostatecznie bardzo spontanicznie wymyśliłem nazwę “Rower w Gazie”. Sam nie wiem, czy nazwa spodoba się tłumowi, ale tak czy inaczej będę się starał.

Natomiast co ona oznacza? Rower w Gazie ma oznaczać coś taniego, a jednocześnie dobrego i sprawdzającego się. “W gazie” oznacza również w sloganie sportowców “być w formie”, natomiast jest to też po części żartobliwe nazwanie taniego auta.  Oto właśnie cały sens strony zawarty w trzech słowach.

Co tu znajdziesz?

Na blogu znajdą się różnorodne treści dotyczące rowerów. Dokonując serwisu, przeglądu roweru, części, zakupu roweru lub kiedy zrobię ciekawą trasę będę z każdego takiego wydarzenia starał się zrobić zdjęcia i umieścić tu na blogu z kilkoma słowami opisu. Posty będą w różnych długościach; raz krótkie, raz długie. Na pewno nie w każdym poście znajdą się zdjęcia, ale postaram się, żeby było ich tu jak najwięcej. W sezonie rowerowym (wiosna, lato, jesień) będę chciał startować w zawodach i z tego wydarzenia również obszerna relacja, zarówno z przed, z przebiegu i z wniosków po zawodach. Chciałbym, żeby z czasem w materiałach pisanych pojawiały się Wasze propozycje.

Społeczność

Ze strony można przenieść się bezpośrednio do mediów społecznościowych takich jak Facebook i Twitter, ale można również zasubskrybować bloga. Zapraszam do dołączenia do nich.

A teraz czas na Kilka słów o mnie ,

A potem “Publikuj rower”!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *