Media społecznościowe bloga – dołącz do nich!

Dowiedz się więcej co znajdziesz na poszczególnych mediach społecznościowych bloga RwG. Wszystkie te informacje znajdziesz w tym wpisie.

Facebook

Tu znajdziesz najwięcej informacji o mnie i stronie na bieżąco. Informacje o nadchodzących wpisach, opublikowanych, ale również coś więcej. Wszystkie zdjęcia, a nawet więcej do artykułów oraz luźne zdjęcia z przygotowań, projektów i tym podobnych. Facebook daje największe możliwości w kontakcie z Wami. Zainteresowani mogą brać udział w ankietach, udzielać się w zadawanych przeze mnie pytaniach, być może w pewnego rodzaju konkursach. Im więcej polubień na tym bardziej będę zmotywowany do coraz to nowych wyzwań związanych z Facebookiem. Z tych właśnie powodów bardzo zależy mi na rozwoju tego medium.

Polub funpage już teraz, bardzo zachęcam. Wyszukaj RowerwGazie.pl lub przejdź od razu >Facebook

Twitter

Twitter to narzędzie mniejsze od Facebooka, ale równie przydatne do szybkiego i krótkiego przekazywania informacji. Używam tego samego konta od istnienia mojego poprzedniego bloga, dlatego wcześniejsze tweety są w innej tematyce.

Obserwuj profil bloga na Twitterze jeżeli jesteś jego zwolennikiem. Nazwa: RowerwGazie.pl lub tutaj >Twitter

Te dwa to na razie najważniejsze profile bloga RwG. Poważnie myślę nad Instagramem, ale nie jestem jeszcze do końca do niego przekonany.

Następny wpis już niebawem zapraszam do śledzenia bloga. Polecam Newsltter!

O społeczności >TUTAJ<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *