O Autorze

Cześć! Jestem Piotrek, i chciałbym się przedstawić Wam czytelnikom.

Chodzę do szkoły średniej, a jest nią liceum ogólnokształcące i chciałbym podzielić się na tej stronie moją pasją. Tą pasją są dla mnie rowery i wszystko z nimi związane. Na rowerze lubiłem jeździć zawsze, ale dopiero teraz odkrywam w tym coś więcej. Tak właśnie postanowiłem stworzyć stronę internetową, która będzie swego rodzaju poradnikiem technicznym, ale nie tylko i wymagała ode mnie zaangażowania poza komputerem.

Wcześniej już miałem bloga. Pisałem na darmowej platformie o motoryzacji i zgromadziłem całkiem sporo wpisów. Brakowało mi jednak możliwości obcowania z samym tematem bloga, jakim była motoryzacja. Z rowerami jest odwrotnie – mam taką możliwość.

Moje zainteresowanie tak na serio zaczęło się od zawodów MTB, w których brałem udział we wrześniu 2017 roku. Do zawodów przygotowywałem się około miesiąca. Moje przygotowanie było bardziej sprzętowe i zaniedbałem formę, ale sam start wspominam pozytywnie. Przed startem odwiedziłem kilka sklepów rowerowych, czytałem artykuły i po prostu się zainspirowałem.

Moim celem jest pokazanie Wam, że takimi rowerami z jakimi ja mam do czynienia, a są to rowery można by rzec nie profesjonalne da się również nieźle pobawić, co udowodnię w artykułach.

Zakładka “O Autorze” może ulec niekiedy małym zmianom, o czym ew. będę informował.

A teraz >O Rowerwgazie.pl<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *