Rowerowy kalendarz na 2018 rok

Dziś kończy się rok 2017 – rok założenia bloga “Rower w Gazie”. Następny rok da odpowiedź, czy blog zostanie czy powstanie nowy na jego miejsce. Najpierw jednak i tak zrealizuję kilka projektów, które jeśli blog nie dotrwałby do końca 2018 roku będą i tak zaimportowane do nowego bloga. Oto one.

Plan na 2018 rok dla bloga “Rower w Gazie!”

1.Renowacja roweru przełajowego

Projekt renowacji postaram się zrealizować już na początku roku. W planach mam cały komplet wpisów o rozkręcaniu tego jakże ciekawego roweru. Jest w nim mnóstwo ciekawych części i podzespołów. Sam nie jestem pewien czy uda mi się odnowić całość do wiosny, ale nie poddam się i dokończę dzieła. Na blogu pojawi się mnóstwo materiałów krok po kroku, a pod koniec realizacji projektu może i nawet e-book. Już niedługo pierwszy wpis o specyfikacji roweru.

2.Kolejne specyfikacje rowerów

Na podstronę “Publikuj rower” dojdzie kilka specyfikacji moich rowerów, ale liczę na podsyłanie również Waszych. O tych właśnie rowerach cały wpis na głównej. Po nowym roku pojawią się przynajmniej dwa. 

3.Nowy suport i jego montaż

Wymiana suportu mam nadzieję, że już niedługo. Muszę jedynie sforsować nakrętkę suportu i zakupić nowy. O nowym suporcie i całym jego serwisie również pomocny wpis na blogu.

4.Kolejne serie – trasy i/lub treningi 

Zima jest ciepła, więc może i już za parę dni wpis lub krótka notka z przejechanej trasy. Oczywiście przed renowacją “przełajki” i po serwisie górala, bo inaczej nie pojadę…

5.Planowane zawody kolarskie 

Liczę sam na siebie, że wezmę udział w jakiś zawodach MTB w roku 2018. Nie zainteresowałem się jeszcze na tyle tematem zawodów, ale jeżeli ustalę sobie cel na pewno powstanie na te temat artykuł. Jeżeli Ty wiesz już o jakiś zawodach MTB w województwie śląskim daj znać w komentarzu.

6.E-book

To taki cel – marzenie. Ciężko będzie mi zrealizować napisanie e-booka i wydania go w jednym kawałku lub pojedynczych, ale będę się starał to zrobić. Tematem najważniejszy projekt dla mnie w 2018 roku jeżeli chodzi o bloga – renowacja roweru przełajowego. 

Kiedy mogą wystąpić przerwy we wpisach?

Przerwy mogą wystąpić często, być może o części jeszcze nie wiem. Aktualnie zacząłem kurs przygotowawczy do egzaminu na prawo jazdy, wciąż się uczę, więc blog nie jest dla mnie priorytetem. Jednak chcę, aby nadchodzący rok był dla mnie pozytywnie pracowitym. 

Tego również Wam życzę! Udanego Nowego Roku 2018!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *