Wstęp do strony

Witajcie na nowym blogu rowerowym “Rower w Gazie”! Dzisiaj tytułem wstępu dowiecie się czegoś o powstałej stronie, co planuję na niej zrobić, a co robiłem wcześniej w internecie. Zapraszam!

Ogółem “Rower w Gazie” to strona, która ma na celu pokazanie, że za nieduże pieniądze też można czerpać niezłą frajdę z rowerowego hobby. Oczywiście nie zamykam się na rzeczy ciut droższe, ale jak na razie mój projekt jest jasny. Pierwsze wpisy pojawią się w kategoriach o nie znanej mi jeszcze nazwie, ale znanym temacie. Mam na celu pokazanie Wam moich dwóch rowerów, jeden to budżetowy góral i stara niedawno kupiona przeze mnie przełajówka. Ten pierwszy przejdzie niedługo mały serwis suportu, o którym coś wrzucę, a przełajówkę szykuje na wczesną wiosnę, kiedy to zacznę ją odrestaurowywać. Z tego projektu pojawi się cała seria wpisów. Dodatkowo być może jeszcze w tym roku wpadnie opis treningu i tras na jakich trenuję.

Jak dotąd

Rower w Gazie nie jest moją pierwszą stroną, ale pierwszą profesjonalną jak najbardziej. Wcześniej dość długo pisałem bloga motoryzacyjnego, na którym to zgromadziłem dobre kilkadziesiąt wpisów. Blog był na darmowej platformie i nie przynosił mi zbyt dużo zachwytu. Obecnie są to jego ostatnie dni, więc jeżeli ktoś chciałby się z nim zapoznać to zapraszam (Moto-Rower).  Nazwa ma w sobie “rower”, ponieważ zmieniłem ją ze względu na chęć napisania coś w tematyce rowerowej. Ostatecznie wypadło na wariant na którym własnie jesteście.

Podczas tego długiego okresu zdążyłem założyć media społecznościowe dla poprzedniego bloga. Obecnie dostosowałem je już do strony rowerowej. Są to: Facebook, Twitter, Brand Sabbath, późnej być może pojawi się Instagram. O wszystkim będę informował na bieżąco, a odnośniki do social mediów wrzucę w osobnym odnośniku.

Publikuj Rower >LINK<

Myślę, że zainteresuje Was moim pomysłem na to miejsce.

Zapraszam i do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *